úvod katalog o nás kontakt
Služby

Pokud najdete využití pro některý z produktů naší nabídky, stačí se na nás obrátit s telefonickou, faxovou čí e-mailovou objednávkou.
Ta bude vyřízena v den objednání a do 24 hodin doručena zákazníkovi.

Pro zákazníky - odběratele jsme připraveni pomoci při návrzích nesených bran, technické návrhy s řešením, volby ideálního pohonu, stavební připravenost, prohlášení o shodě.
Servis a reklamace mají na starosti vyškolení pracovníci.


Výrobci a hlavní patneři

Genius srl je italská firma vyrábějící pohohny pro posuvné i křídlové brány. Na domácím trhu patří k předním výrobcům. Firma Genius srl je členem koncernu Faac, který je jedničkou ve světě pohonů a největším světovým výrobcem těchto zařízení.
www.geniusg.com

Fratelli Comunello S.p.A. je italská firma vyrábějící kování pro brány a vrata. Výrobky této firmy se vyznačují kvalitou a přesností provedení. Firma Fratelli Comunello S.p.A. splňuje veškeré podmínky ISO 9002. sortiment výrobků je opravdu velmi široký, např. různé regulovatelné panty, vodící koleka, pojezdové lišty a kolejnice, zámky a další.
www.comunello.com

C|S|M GmbH je dodavatel německých garážových pohonů pro domácí a poloprofesionální použití. Jedná se o kvalitní výrobky, které překvapí jak svou kvalitou, tak i cenou a spolehlivostí.

MFZ G.m.bH. je německá firma vyrábějící vysoce kvalitní pohony pro průmyslová vrata. Pohony se hodí do náročného prostředí průmyslového nasazení. Společnost MFZ G.m.bH. celmi dbá na bezpečnost, a tak s výrobky od této společnosti získáte zařízení vhodná pro průmyslové prostory, kde je hledisko bezpečnosti důležitým faktorem.
www.mfz-antriebe.de
Aktuality
Příprava E-SHOPU:
Vážení zákazníci,
připravujeme pro Vás novinku v nakupování prostřednictvím E-SHOPU který bude spuštěn 1.3.2014.
Přidáno: 29. 1. 2014 - 12:26
Copyright © 2007 - 2013 * www.kovani-cb.cz